Hizmetlerimiz

TUNE ŞİFA-AYAR(Balance-Denge)

TUNE ŞİFA –AYAR  KENDİNİZİ YAŞAMA, YAŞAMINIZI MUTLULUĞA  AYARLAYIN!..

 

TUNE ŞİFA- AYAR BİREYSEL SEANSI alarak

Bedeninizi ve ruhunuzu güçlendirerek, yaşamda olabilecek en güçlü şekilde durmanızı sağlamış olursunuz.

Doğada insan dışında tüm canlılar doğanın onlara öğrettiği gibi yaşarlar ve tüm nimetleri kullanmayı, doğa kanunlarına boyun eğmeyi de bilirler. İnsanoğlu doğaya ters düşen birçok konuda alışkanlıklar edinmiş, modern yaşamın getirdikleri, gündelik problemler, geçmişle hesaplaşma, korkular, gelecek kaygısı… Bütün bu olumsuz düşüncelerin evrenin sonsuz enerjisiyle olan alışverişimizi etkilediğini, enerji akışımızın ve ayarımızın bozulmasına sebep olduğunu kabul etmeliyiz.

Radyo frekansları gibi ruhumuzun frekansları da vardır. Yaşamımız içerisinde, öfkelenir, başımıza gelenleri hak etmediğimizi, anlaşılmadığımızı düşünür yalnızlaşırız, hep bir şeylerin eksik olduğunu düşünürüz. Aynı radyo ayarı gibi, ruhun frekansına da ince ayar çekmemiz gerekir, faydalı enerjimizi tüketen gereksiz enerjileri atmak için, kaybettiğimiz yaşam sevincini TUNE ŞİFA –TUNE AYAR seansları ile tekrar sağlayabilir gerçek kendiliğimizi kucaklayabiliriz.

 

TUNE ŞİFA  ve TUNE AYAR olmak üzere iki farklı seans düzeneği vardır.

TUNE ŞİFA Nedir?

Evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa sistemidir. Vücudumuzda bulunan ve bizi evrenin tüm enerjisine bağlayan insanlığın yaratılışı ve evriminden bu yana geçen binlerce yıllık süreçte koptuğumuz aksiatonal hatları (meridyen) kusursuz bir biçimde onarır. Şifa sürecinde sağladığı titreşim düzeylerini ve frekanslarını ayarlayarak yeni hatlar devreye sokar. Enerji ileten bu hatlar, daha önce sağladıkları bağlantılara ek olarak ışığı, bilgiyi ve sesi de taşıyarak, kişinin düşünce yapısını ve algısını değiştirip, yaşama çok farklı bakmasını sağlayabilir.

TUNE AYAR  Balance-Heal  (Ayar-Denge-Şifa) nedir?

Mevcut hatlarda ayarlama yaparak aktive ettiği evren-insan bütünleşmesi yanında yeni oluşturduğu enerji hatlarıyla, enerji, luminal ışık ve bilginin alışverişine olanak tanır. Tune (Ayar)şifa sistemi ile yeniden ayarlanan DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler, asıl sonsuz kaynakla iletişime geçer ve evrendeki hatları bedendeki hatlara uyumlar. Liflerle yeniden birleşimi gerçekleşir. Bu yenilenme, dengede olma ve iyileşme demektir.

ŞİFACI KİMDİR?

Sevgili hocamız Nilgün Sarar ın şifacı tanımı;

‘’Benim için şifacı insanı özgürlüğüne kavuşturan ve şifanın gerçekleşmesine izin veren kişidir. Onu yaradılışın kaynağına götürerek, saygı, sevgi ve sessizlik içinde izlemektir.’’Şifacı, kişilerin kendi kendilerini iyileştirebilecek ve kendilerine şifa verebilecek kadar rahat ve huzurlu hissetmelerine olanak sağlayan kişidir.

Bir şifacının ilk düşüneceği ve niyet edeceği nokta, ona gelen kişinin gücünü elinden almadan, şifacıya ve seanslara bağımlılık yaratmadan yardım etmenin yollarını bulmaktır. Evrenin şifası ancak kişi kendi gücüne sahip çıktığında gerçekleşir.

Bir şifacının kullanabileceği en bilge kelime ‘’bilmiyorum’’ dur. Hiçbirimiz tüm cevaplara sahip değilizdir. Bilmiyorum demek öğrenmeye açığım demektir.   Nilgün Sarar

 

Şifayı kişi kendi kendine de yapabilir, her ruhun içinde bulunan bedeni şifalandırma gücü bizlere tanıdıktır, ancak öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, geçmişten aldıklarımız ve öğrendiklerimizle bu frekansları kullanmak kolay olmuyor, ancak kişi hazırsa beden ve ruh iyileşmesi daha hızlı şifa bulur. Birçok danışanımızda bunu çok net takip ediyoruz. Bazı hastalıklarda acı içerisinde kıvranan kişiye uygulama yapıldığında ağrısı, acısı geçer rahatlar bu o kişi için şifadır, hastalığı da geçmişse burada mükemmel bir şifalanma olmuştur, bizler her zaman , her danışana aynı şeyi yaparız, her danışanın geri bildirimi farklı olmuştur. Tek seansta mucize yaşanacağı gibi birden fazla seans gereken danışanlar da olur. Nedenini BİLMİYORUZ…

Tıp alanında hastanın doktoruna hastalık hikayesini anlatması gerekir, enerjisel şifa farklıdır, her danışana aynı şekilde uygulanır, titreşimlerin ruh ve bedende ne yaptığını bilmeyiz. Hatta danışanın sıkıntılarını bilmemek çok daha iyi olur.

Evren, insanın akıl edemeyeceği kadar üstün bir zekayla, mükemmel yaratılmıştır, kişiye uygun olan en mükemmel şifa ruh ve bedende nereye gerekliyse frekanslar oraya akar. Tune şifa bütüne çalışır, ruhsal veya fiziksel diye ayıramayız.

TUNE ŞİFA uygulaması sonrasında muhakkak olumlu bir şeyler olur kişi fark etmese de, çevresinde onu tanıyanlar veya sonrasında seans istemesiyle bizler de farkı görebiliriz, arzu ettiğiniz iyileşme gerçekleşebilir veya rahatsızlığınızın sebebi olan düşünce değişirse zaman içerisinde iyileşme olur, hatta yaşamınıza sürpriz hediyeler de gelebilir.

Sevgili hocamız, hastalık her zaman bir şeylerin yanlış olduğu işareti değildir. Değişim, dönüşüme de yardımcı olmak içindir. Şifa bir süreçtir, farkındalıkla başlar der.

En Uygun Şifanın akması dileğiyle…